LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31165 Panda család
Kód: KLOLEGLEG1597
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31165 Panda család| Sorozat | Teremtő |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 626 |
| Ajánlott életkor | 8+ év/évek |
| Magasság | 140 mm |
| Csomag szélessége | 282 mm |
| Csomagolási mélység | 76 mm |
| Súly csomagolással együtt | 809 g |
| Csomag magassága | 262 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.805 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017822402 |
| Sorozat: | Teremtő |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 626 |
| Ajánlott életkor: | 8+ év/évek |
| Magasság: | 140 mm |
| Csomag szélessége: | 282 mm |
| Csomagolási mélység: | 76 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 809 g |
| Csomag magassága: | 262 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

