LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31146 Teherautó helikopterrel
Kód: KLOLEGLEG1179
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CREATOR 3 az 1-ben 31146 Teherautó helikopterrel| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | Teremtő |
| Elemek száma | 270 |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 260 mm |
| Csomag magassága | 188 mm |
| Súly csomagolással együtt | 373 g |
| Csomagolási mélység | 44 mm |
| Csomag szélessége | 260 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.355 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017567402 |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | Teremtő |
| Elemek száma: | 270 |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Mélység: | 260 mm |
| Csomag magassága: | 188 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 373 g |
| Csomagolási mélység: | 44 mm |
| Csomag szélessége: | 260 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

