LEGO CITY 60423 Villamos és állomás a városközpontban
Kód: KLOLEGLEG1355
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60423 Villamos és állomás a városközpontban| Elemek száma | 811 |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Utasítás | Igen |
| Játékfigurák számolása | 6 db. |
| Sorozat | Város |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Mélység | 530 mm |
| Csomag magassága | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt | 1,59 kg |
| Csomagolási mélység | 75 mm |
| Csomag szélessége | 540 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017589190 |
| Elemek száma: | 811 |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Utasítás: | Igen |
| Játékfigurák számolása: | 6 db. |
| Sorozat: | Város |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Mélység: | 530 mm |
| Csomag magassága: | 280 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,59 kg |
| Csomagolási mélység: | 75 mm |
| Csomag szélessége: | 540 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

