LEGO CITY 60367 UTASSZÁLLÍTÓ REPÜLŐGÉP
Kód: KLOLEGLEG1140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO CITY 60367 UTASSZÁLLÍTÓ REPÜLŐGÉP| Elemek száma | 913 |
| Sorozat | Város |
| Játékfigurák számolása | 8 darab |
| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 7+ év/évek |
| Csomagolási mélység | 94 mm |
| Szélesség | 440 mm |
| Csomag szélessége | 480 mm |
| Csomag magassága | 380 mm |
| Súly | 1,8 kg |
| Mélység | 470 mm |
| Magasság | 190 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.775 kg |
| EAN vonalkód: | 5702017416274 |
| Elemek száma: | 913 |
| Sorozat: | Város |
| Játékfigurák számolása: | 8 darab |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 7+ év/évek |
| Csomagolási mélység: | 94 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Csomag szélessége: | 480 mm |
| Csomag magassága: | 380 mm |
| Súly: | 1,8 kg |
| Mélység: | 470 mm |
| Magasság: | 190 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

