LEGO BOTANICALS 11514 Květiny Cosmos
Kód: KLOLEGLEG2276
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 11514 Květiny Cosmos| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Počet prvků | 171 |
| Série | BOTANICALS |
| Výška | 230 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Hmotnost včetně balení | 162 g |
| Šířka balení | 141 mm |
| Hloubka balení | 46 mm |
| Výška balení | 191 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.142 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018091593 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Elemek száma: | 171 |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Magasság: | 230 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 130 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 162 g |
| Csomag szélessége: | 141 mm |
| Csomagolási mélység: | 46 mm |
| Csomag magassága: | 191 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

