LEGO BOTANICALS 11506 Függőnövények
Kód: KLOLEGLEG2220
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 11506 Fügőnövények| Utasítás | Igen |
| Ajánlott életkor | 9+ év/évek |
| Elemek száma | 253 |
| Sorozat | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Magasság | 140 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt | 251 g |
| Csomag magassága | 203 mm |
| Csomagolási mélység | 45 mm |
| Csomag szélessége | 188 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018061817 |
| Utasítás: | Igen |
| Ajánlott életkor: | 9+ év/évek |
| Elemek száma: | 253 |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Magasság: | 140 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 251 g |
| Csomag magassága: | 203 mm |
| Csomagolási mélység: | 45 mm |
| Csomag szélessége: | 188 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

