LEGO BOTANICALS 11505 Lesní houby
Kód: KLOLEGLEG2274
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 11505 Lesní houby| Doporučený věk | 18+ let/let |
| Počet prvků | 806 |
| Návod | Ano |
| Série | BOTANICALS |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Šířka balení | 382 mm |
| Hloubka balení | 71 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,02 kg |
| Výška balení | 262 mm |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 1.04 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018061800 |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Elemek száma: | 806 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 220 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Csomag szélessége: | 382 mm |
| Csomagolási mélység: | 71 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 1,02 kg |
| Csomag magassága: | 262 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

