LEGO BOTANICALS 11504 Békeliliom
Kód: KLOLEGLEG2019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 11504 Békeliliom| Elemek száma | 474 |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Mélység | 220 mm |
| Szélesség | 250 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Csomag magassága | 282 mm |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt | 700 g |
| Csomagolási mélység | 76 mm |
| Figyelmeztetés | 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt. Felnőtt felügyelete mellett használható. Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.615 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018031858 |
| Elemek száma: | 474 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Mélység: | 220 mm |
| Szélesség: | 250 mm |
| Magasság: | 300 mm |
| Csomag magassága: | 282 mm |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 700 g |
| Csomagolási mélység: | 76 mm |
| Figyelmeztetés: | Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható., Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

