LEGO BOTANICALS 11502 Napraforgócsokor
Kód: KLOLEGLEG2169
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO BOTANICALS 11502 Napraforgócsokor| Sorozat | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Utasítás | Igen |
| Elemek száma | 686 |
| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Hossz | 360 mm |
| Csomagolási mélység | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt | 720 g |
| Csomag szélessége | 262 mm |
| Csomag magassága | 382 mm |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 0.65 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018061794 |
| Sorozat: | NÖVÉNYI TERMÉKEK |
| Utasítás: | Igen |
| Elemek száma: | 686 |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Hossz: | 360 mm |
| Csomagolási mélység: | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 720 g |
| Csomag szélessége: | 262 mm |
| Csomag magassága: | 382 mm |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

