LEGO ART 31220 Claude Monet - Híd egy tündérrózsákkal teli tó felett
Kód: KLOLEGLEG2221
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LEGO ART 31220 Claude Monet - Híd egy tündérrózsákkal teli tó felett| Ajánlott életkor | 18+ év/évek |
| Elemek száma | 3179 |
| Utasítás | Igen |
| Sorozat | LEGO® Művészet |
| Szélesség | 410 mm |
| Magasság | 510 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Csomagolási mélység | 118 mm |
| Csomag szélessége | 378 mm |
| Csomag magassága | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,7 kg |
| Figyelmeztetés | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek okozta fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LEGO |
|---|---|
| Súly: | 4.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5702018066379 |
| Ajánlott életkor: | 18+ év/évek |
| Elemek száma: | 3179 |
| Utasítás: | Igen |
| Sorozat: | LEGO® Művészet |
| Szélesség: | 410 mm |
| Magasság: | 510 mm |
| Mélység: | 40 mm |
| Csomagolási mélység: | 118 mm |
| Csomag szélessége: | 378 mm |
| Csomag magassága: | 555 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,7 kg |
| Figyelmeztetés: | Őrizze meg a csomagolást, mert fontos információkat tartalmaz., Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára a kis alkatrészek miatti fulladásveszély miatt., Felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

