KZ ZSN PRO X NO MIC - vezetékes fejhallgató
Kód: MISKZ-SLU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZSN PRO X NO MIC - vezetékes fejhallgató| Súly | 27 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
| Kábelhossz | 1,25 m |
| Viselési stílus | A fül mögött |
| Ajánlott felhasználás | Zene |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az elem állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő vagy láng közelében. |
| Fejhallgató érzékenysége | 112 dB |
| Egységvezérlő | 1 cm |
| Impedancia | 25 ohm |
| Fejhallgató típusa | A fülekben |
| Fejhallgató frekvenciája | 7 - 40000 Hz |
| Beépített mikrofon | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 4016133454814 |
| Súly: | 27 g |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Kábelhossz: | 1,25 m |
| Viselési stílus: | A fül mögött |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében., Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Egységvezérlő: | 1 cm |
| Impedancia: | 25 ohm |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Fejhallgató frekvenciája: | 7 - 40000 Hz |
| Beépített mikrofon: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

