KZ ZSN PRO NO MIC - in-ear sluchátka, grafitová
Kód: MISKZ-SLU0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZSN PRO NO MIC - in-ear sluchátka, grafitová| Hmotnost | 29 g |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Styl nošení | Do ucha |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Délka kabelu | 1,25 m |
| Doporučené použití | Hudba |
| Barva | Grafit, Transparentní |
| Obsah balení | Sluchátka |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek | 7 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Citlivost sluchátek | 112 dB |
| Impedance | 24 ohm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493061106 |
| Súly: | 29 g |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Viselési stílus: | A fülben |
| Levehető kábel: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,25 m |
| Ajánlott felhasználás: | Zene |
| Szín: | Grafit, Átlátszó |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében., Gyermekektől elzárva tartandó., Rendszeresen ellenőrizze az akkumulátor állapotát a szivárgás elkerülése érdekében. |
| Fejhallgató frekvenciája: | 7 - 40000 Hz |
| Fejhallgató típusa: | A fülekben |
| Fejhallgató érzékenysége: | 112 dB |
| Impedancia: | 24 ohm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

