KZ AZ09 fekete - cserélhető Bluetooth modul fülkagylóval fejhallgatóhoz, fekete
Kód: MISKZ-ADA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ AZ09 fekete - cserélhető Bluetooth modul fülkagylóval fejhallgatóhoz, fekete| Késleltetés | 40 ms |
| Bluetooth | Igen |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 800mA |
| Akkumulátor élettartama | 6 óra |
| Szín | Átlátszó, fekete |
| Akkumulátor kapacitása | 50 mA |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Maximális működési távolság | 15 méter |
| Fejhallgató súlya | 9 g (2 × 4,5 g) |
| Tok súlya | 35,8 g |
| Kompatibilis Android/iOS eszközökkel | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493061595 |
| Késleltetés: | 40 ms |
| Bluetooth: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 800mA |
| Akkumulátor élettartama: | 6 óra |
| Szín: | Átlátszó, Fekete |
| Akkumulátor kapacitása: | 50 mA |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Maximális működési távolság: | 15 méter |
| Fejhallgató súlya: | 9 g (2 × 4,5 g) |
| Tok súlya: | 35,8 g |
| Kompatibilis Android/iOS eszközökkel: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

