KZ AM01 - USB-C audio adapter/DAC
Kód: MISKZ-ADA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ AM01 - USB-C audio adapter/DAC| 1. csatlakozó | USB-C |
| 2. csatlakozó | 3,5 mm-es jack csatlakozó |
| Csatlakozó neme 2 | Női |
| Csatlakozó neme 1 | Férfiak |
| Szín | Grafit |
| Impedancia | 160 ohm |
| Jel-zaj arány | 110dB |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) + zaj | -95dB |
| Kábelhossz | 11 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.013 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493063100 |
| 1. csatlakozó: | USB-C |
| 2. csatlakozó: | 3,5 mm-es jack csatlakozó |
| Csatlakozó neme 2: | Női |
| Csatlakozó neme 1: | Férfiak |
| Szín: | Grafit |
| Impedancia: | 160 ohm |
| Jel-zaj arány: | 110dB |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Teljes harmonikus torzítás (THD) + zaj: | -95dB |
| Kábelhossz: | 11 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

