Krux HydroArc 360 vízhűtés
Kód: CHLKRXZEW0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Krux HydroArc 360 vízhűtés| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe | Több |
| Szín | Fehér |
| Ventilátor csatlakozó | 4 tűs |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Hűtőborda anyaga | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa | 3 tűs |
| LED-es világítótestek | Igen |
| Súly | 2,45 kg |
| Radiátor magassága | 2,7 cm |
| Radiátor mélysége | 36 cm |
| Radiátor szélessége | 12 cm |
| Ventilátor átmérője | 12 cm |
| Modell | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Szoba | Processzor |
| Támogatott processzorfoglalatok | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1151 (Socket H4), Socket AM4, Socket AM5, LGA 1700, LGA 1851, LGA 2011 (Socket 1), LGAS (Socket 1), LGAS |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás | Igen |
| Szivattyú csatlakozó | 3 tűs |
| Ventilátorsebesség (max.) | 2600 fordulat/perc |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Összeszerelési utasítások | Igen |
| CPU terminálok | Igen |
| Csavarokkal együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőfolyadék csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt ártalmatlanítani; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cooling - water cooling kits |
|---|---|
| Súly: | 2.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018669397 |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Háttérvilágítás színe: | Több |
| Szín: | Fehér |
| Ventilátor csatlakozó: | 4 tűs |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Hűtőborda anyaga: | Alumínium |
| LED-csatlakozó típusa: | 3 tűs |
| LED-es világítótestek: | Igen |
| Súly: | 2,45 kg |
| Radiátor magassága: | 2,7 cm |
| Radiátor mélysége: | 36 cm |
| Radiátor szélessége: | 12 cm |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| Modell: | Mindent az egyben folyadékhűtő |
| Szoba: | Processzor |
| Támogatott processzorfoglalatok: | LGA 1200 (H5 foglalat), LGA 1155 (H2 foglalat), LGA 1156 (H foglalat), LGA 1151 (H4 foglalat), AM4 foglalat, AM5 foglalat, LGA 1700, 1851-es önkormányzati rendelet, LGA 2011 (Socket R), LGA 1150 (H3 foglalat) |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| PWM (impulzusszélesség-moduláció) támogatás: | Igen |
| Szivattyú csatlakozó: | 3 tűs |
| Ventilátorsebesség (max.): | 2600 fordulat/perc |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Összeszerelési utasítások: | Igen |
| CPU terminálok: | Igen |
| Csavarokkal együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne hajlítsa meg és ne sértse meg a hűtőközeg-csöveket; szivárgás és korrózió veszélye áll fenn., Kerülje a hűtőfolyadékkal való érintkezést; bőr- és szemirritációt okozhat., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni; a helyi elektronikai hulladékokra vonatkozó előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

