Klasszikus függesztett mennyezeti lámpa Activejet IRMA nikkel 5xE27 a nappaliba
Kód: OSWACJKIN0098
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klasszikus függesztett mennyezeti lámpa Activejet IRMA nikkel 5xE27 a nappaliba| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Arc | Kerek |
| Kültéri használatra alkalmas | Nem |
| Beltéri használatra alkalmas | Igen |
| Alapanyag | Fém |
| Rögzítési módszer | Igazítva |
| Szoba | Nappali, Hálószoba, Univerzális |
| Világítási stílus | Modern |
| Szín | Ezüst |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Üveg színe | Fehér |
| Falra szerelhető | Nem |
| Tanúsítvány | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Szélesség | 509 mm |
| Magasság | 280 mm |
| Lámpabúra méretei | 13 x 10 x 9,5 cm |
| Súly | 1,6 kg |
| Mélység | 460 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fényforrások száma | 5 |
| Szabályozható fényerő | Nem |
| Izzóval/izzókkal együtt | Nem |
| Csere izzó teljesítménye (max.) | 40 W |
| Izzók száma | 5 izzó |
| Lámpabúra típusa | E27 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ceiling lights |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443112303 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Arc: | Kerek |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Szoba: | Nappali, Hálószoba, Egyetemes |
| Világítási stílus: | Modern |
| Szín: | Ezüst |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Üveg színe: | Fehér |
| Falra szerelhető: | Nem |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Szélesség: | 509 mm |
| Magasság: | 280 mm |
| Lámpabúra méretei: | 13 x 10 x 9,5 cm |
| Súly: | 1,6 kg |
| Mélység: | 460 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fényforrások száma: | 5 |
| Szabályozható fényerő: | Nem |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Nem |
| Csere izzó teljesítménye (max.): | 40 W |
| Izzók száma: | 5 izzó |
| Lámpabúra típusa: | E27 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

