Kingston Technology DataTraveler Exodia Black/Purple 512GB přenosný disk s rozhraním USB 3.2 Gen 1
Kód: PAMKINFLD0449
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler Exodia Black/Purple 512GB přenosný disk s rozhraním USB 3.2 Gen 1| Kroužek na klíče | Ano |
| Formát | Čepice |
| Barva | Černá, Fialová |
| Hmotnost | 9,36 g |
| Výška | 10,4 mm |
| Hloubka | 60,8 mm |
| Šířka | 21,4 mm |
| Výška balení | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Šířka balení | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,67 g |
| Hloubka balení | 12,9 mm |
| Typ balení | Blistr |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Kompatibilní s Mac OS | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kapacita | 512 GB |
| Rozhraní zařízení | USB Typ-A |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 193 mm |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 467,65 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 740617353907 |
| Kulcstartó: | Igen |
| Formátum: | Sapka |
| Szín: | |
| Súly: | 9,36 gramm |
| Magasság: | 10,4 mm |
| Mélység: | 60,8 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm, 110,5 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 121,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 15,67 gramm |
| Csomagolási mélység: | 12,9 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Mac OS-kompatibilis: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS 26 Tahoe, Mac OS X 15.0 Sequoia, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kapacitás: | 512 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11 Enterprise x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 Enterprise, Windows 11 Pro, Windows 11 x64 |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Külső doboz hossza: | 193 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | 467,65 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

