Kingston Technology DataTraveler 70 USB paměť 256 GB USB typu C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá
Kód: PAMKINFLD0424
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler 70 USB paměť 256 GB USB typu C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Černá| Formát | Čepice |
| Barva | Černá |
| Výška | 18,5 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Hmotnost | 7 g |
| Šířka | 9 mm |
| Hloubka balení | 101,6 mm |
| Výška balení | 114,3 mm |
| Šířka balení | 10 mm, 4,75 mm |
| Hmotnost včetně balení | 17,3 g |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Certifikáty shody | CE |
| Kapacita | 256 GB |
| Rozhraní zařízení | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 518,7 g |
| Délka vnějšího kartonu | 171,4 mm |
| Varování | Skladujte mimo dosah zdrojů tepla., Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617331233 |
| Formátum: | Sapka |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 18,5 mm |
| Mélység: | 59 mm |
| Súly: | 7 gramm |
| Szélesség: | 9 mm |
| Csomagolási mélység: | 101,6 mm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm |
| Csomag szélessége: | 10 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | |
| Külső doboz hossza: | 171,4 mm |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

