Kingston Technology DataTraveler 128GB duální USB-A + USB-C flash disk microDuo 3C 200 MB/s
Kód: PAMKINFLD0414
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology DataTraveler 128GB duální USB-A + USB-C flash disk microDuo 3C 200 MB/s| Formát | Další |
| Barva | Ocel |
| Výška | 8,44 mm |
| Hloubka | 29,9 mm |
| Hmotnost | 5 g |
| Šířka | 16,6 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,05 g |
| Hloubka balení | 9,14 mm |
| Výška balení | 114,3 mm |
| Šířka balení | 101,6 mm, 120,7 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Rozhraní zařízení | USB Type-A / USB Type-C |
| Kapacita | 128 GB |
| Rychlost čtení | 200 MB/s |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10, macOS (v. 12.7.6 +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 60 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 85 °C |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Váha hlavního obalu | 461,91 g |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Délka vnějšího kartonu | 171,4 mm |
| Varování | Nevystavujte přístroj vlhkosti., Vyhněte se nárazům a otřesům., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 740617328165 |
| Formátum: | Más |
| Szín: | Acél |
| Magasság: | |
| Mélység: | 29,9 mm |
| Súly: | 5 gramm |
| Szélesség: | |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomagolási mélység: | 9,14 mm |
| Csomag magassága: | 114,3 mm |
| Csomag szélessége: | 101,6 mm, 120,7 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Eszközinterfész: | USB A típusú / USB C típusú |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Olvasási sebesség: | 200 MB/s |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11/10, macOS (12.7.6-os verziótól), Linux (4.4.x-es verziótól), Chrome OS |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–60 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| A fő csomag súlya: | |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Külső doboz hossza: | 171,4 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

