Kenwood KSC-W1200B autós mélynyomó Előre telepített mélynyomó 300 W
Kód: MCAKNWSUB0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KSC-W1200B autós mélynyomó Előre telepített mélynyomó 300 W| Súly | 7,8 kg |
| Magasság | 342 mm |
| Szélesség | 486 mm |
| Mélység | 272 mm |
| Névleges bemeneti teljesítmény | 300 W |
| Maximális teljesítmény | 1200 W |
| Impedancia | 4 ohm |
| Mágnes típusa | Ferrit |
| Szín | Fekete |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS02: Tűzveszélyes |
| Mélynyomó RMS teljesítménye | 300 W |
| Mélynyomó frekvenciatartománya | 38–300 Hz |
| Membrán átmérője | 30 cm |
| Mélynyomó impedanciája | 4 ohm |
| Mélynyomó érzékenysége | 84 dB |
| Kiváló mélynyomó teljesítmény | 1200 W |
| Szekrény típusa | Csomagolt |
| Terméktípus | Előre telepített mélynyomó |
| Mélynyomó típusa | Passzív mélynyomó |
| Mélynyomó membrán anyaga | Polipropilén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Subwoofers |
|---|---|
| Súly: | 9.76 kg |
| EAN vonalkód: | 019048202116 |
| Súly: | 7,8 kg |
| Magasság: | 342 mm |
| Szélesség: | 486 mm |
| Mélység: | 272 mm |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 300 W |
| Maximális teljesítmény: | 1200 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Mágnes típusa: | Ferrit |
| Szín: | Fekete |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes |
| Mélynyomó RMS teljesítménye: | 300 W |
| Mélynyomó frekvenciatartománya: | 38–300 Hz |
| Membrán átmérője: | 30 cm |
| Mélynyomó impedanciája: | 4 ohm |
| Mélynyomó érzékenysége: | 84 dB |
| Kiváló mélynyomó teljesítmény: | 1200 W |
| Szekrény típusa: | Csomagolt |
| Terméktípus: | Előre telepített mélynyomó |
| Mélynyomó típusa: | Passzív mélynyomó |
| Mélynyomó membrán anyaga: | Polipropilén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

