Kenwood KFC-S1366 autós hangszóró kerek 2-utas 260 W 2 darab
Kód: MCAKNWGLO0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KFC-S1366 autós hangszóró kerek 2-utas 260 W 2 darab| Hangszóró típusa | 2-irányú |
| Névleges bemeneti teljesítmény | 30 W |
| Maximális teljesítmény | 260 W |
| Impedancia | 4 ohm |
| Érzékenység | 89 dB |
| Szerelési mélység | 4,37 cm |
| Súly | 475 g |
| Magasság | 157 mm |
| Szélesség | 157 mm |
| Rögzítőfurat átmérője | 11,4 cm |
| Mélység | 65,7 mm |
| Bemeneti frekvencia | 45 - 22000 Hz |
| Arc | Kerek |
| Fejhallgató érzékenysége | 89 dB |
| Darabszám csomagonként | 2 darab |
| Mélynyomó membrán anyaga | Polipropilén |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| Súly: | 1.16 kg |
| EAN vonalkód: | 019048222954 |
| Hangszóró típusa: | 2-irányú |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 30 W |
| Maximális teljesítmény: | 260 W |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Érzékenység: | 89 dB |
| Szerelési mélység: | 4,37 cm |
| Súly: | 475 g |
| Magasság: | 157 mm |
| Szélesség: | 157 mm |
| Szerelési furat átmérője: | 11,4 cm |
| Mélység: | 65,7 mm |
| Bemeneti frekvencia: | 45 - 22000 Hz |
| Arc: | Kerek |
| Fejhallgató érzékenysége: | 89 dB |
| Darabszám csomagonként: | 2 darab |
| Mélynyomó membrán anyaga: | Polipropilén |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

