Josera NatureCat száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt Baromfi, Lazac
Kód: DLZJOSKDK0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera NatureCat száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt Baromfi, Lazac| Termékkategória | Száraz étel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Takarmány íze | Baromfi, Lazac |
| Vitaminokat tartalmaz | D3-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Súly | 2 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Csirke |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Egyéb jellemzők | Ételérzékenység, Bezoár kontroll, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Fehérjék | 33% |
| Nyersrost | 2% |
| A-vitamin tartalom | 24000 NE/kg |
| Durva hamu | 6,8% |
| Zsírtartalom | 20% |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749301 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Takarmány íze: | Baromfi, Lazac |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Csirke |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Egyéb jellemzők: | Ételtúlérzékenység, Bezoár-ellenőrzés, Gluténmentes, Gabonamentes |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Fehérjék: | 33% |
| Nyersrost: | 2% |
| A-vitamin tartalom: | 24000 NE/kg |
| Durva hamu: | 6,8% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

