Josera Marinese száraz macskaeledel 10 kg Felnőtt burgonya, lazac
Kód: AMABEZKAR4049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera Marinese száraz macskaeledel 10 kg Felnőtt burgonya, lazac| Fő íz | Hal |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Bőr és szőrzet, húgyúti egészség |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Beleértve az antioxidánsokat | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes, Monoprotein, Sterilizálás, Csirkementes, Ételérzékenység |
| Kategória | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, B1-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, húgyúti funkció ellenőrzése |
| Takarmány íze | Burgonya, Lazac |
| Súly | 10 kg |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| B12-vitamin tartalom | 100 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| Kalcium | 1,2% |
| E-vitamin tartalom | 200 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,1% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 15 mg/kg |
| Foszfor | 1% |
| Fehérjék | 30% |
| B6-vitamin tartalom | 20 mg/kg |
| Zsírtartalom | 15% |
| Káliumtartalom | 1,2% |
| Nyersrost | 2,2% |
| Biotin tartalom | 1000 μg/kg |
| Durva hamu | 6,9% |
| Vastartalom | 140 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1500 mg/kg |
| Mangántartalom | 15 mg/kg |
| Réztartalom | 18 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Jódtartalom | 1,5 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 18000 NE/kg |
| Cinktartalom | 170 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749547 |
| Fő íz: | Hal |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Bőr és szőrzet, húgyúti egészség |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Beleértve az antioxidánsokat: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes, Monoproteinek, Sterilizáció, Csirke nélkül, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, B1-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Takarmány íze: | Burgonya, Lazac |
| Súly: | 10 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| B12-vitamin tartalom: | 100 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| Kalcium: | 1,2% |
| E-vitamin tartalom: | 200 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,1% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 15 mg/kg |
| Foszfor: | 1% |
| Fehérjék: | 30% |
| B6-vitamin tartalom: | 20 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Káliumtartalom: | 1,2% |
| Nyersrost: | 2,2% |
| Biotin tartalom: | 1000 μg/kg |
| Durva hamu: | 6,9% |
| Vastartalom: | 140 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1500 mg/kg |
| Mangántartalom: | 15 mg/kg |
| Réztartalom: | 18 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Jódtartalom: | 1,5 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 18000 NE/kg |
| Cinktartalom: | 170 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

