Josera LÉGER száraz macskaeledel felnőtt baromfival 10 kg
Kód: AMABEZKAR4048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera LÉGER száraz macskaeledel felnőtt baromfival 10 kg| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 10 kg |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Túlsúlymentes, Sterilizálás, Bezoár kontroll |
| Az állat kora | Junior |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Zsírtartalom | 10% |
| Nyersrost | 5,8% |
| Durva hamu | 6,8% |
| Kalcium | 1,3% |
| Foszfor | 1,05% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749479 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 10 kg |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Túlsúly, Sterilizáció, Bezoár-ellenőrzés |
| Az állat kora: | Junior |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Zsírtartalom: | 10% |
| Nyersrost: | 5,8% |
| Durva hamu: | 6,8% |
| Kalcium: | 1,3% |
| Foszfor: | 1,05% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

