JOSERA JosiCat Ropogós Kacsa - száraz macskaeledel - 10 kg
Kód: DLZJOSKDK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA JosiCat Ropogós Kacsa - száraz macskaeledel - 10 kg| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Takarmány íze | Kacsa |
| Súly | 10 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Állattípus | Macska |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Gluténmentes | Nem |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Cukormentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes | Igen |
| Tanács | JOSERA JosiCat |
| Fő íz | Kacsa, Hal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Zsírtartalom | 9% |
| Fehérjék | 27% |
| Durva hamu | 7,3% |
| Nyersrost | 2,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254753360 |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Takarmány íze: | Kacsa |
| Súly: | 10 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Állattípus: | Macska |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Cukormentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Szójamentes: | Igen |
| Tanács: | JOSERA JosiCat |
| Fő íz: | Kacsa, Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Zsírtartalom: | 9% |
| Fehérjék: | 27% |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Nyersrost: | 2,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

