JOSERA JosiCat Kittenc - száraz macskaeledel - 10 kg
Kód: DLKJOSKAS0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA JosiCat Kittenc - száraz macskaeledel - 10 kg| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Terhesség és szoptatás, Növekedési időszak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állattípus | Macska |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Baromfi |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Szójamentes | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | JOSERA JosiCat |
| Az állat kora | Junior |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Súly | 10 kg |
| Takarmány íze | Baromfi |
| Gluténmentes | Nem |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost | 2,1% |
| Durva hamu | 7,1% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Fehérjék | 32% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254773955 |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Terhesség és szoptatás, Növekedési időszak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Baromfi |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Szójamentes: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | JOSERA JosiCat |
| Az állat kora: | Junior |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Súly: | 10 kg |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Nyersrost: | 2,1% |
| Durva hamu: | 7,1% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Fehérjék: | 32% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

