JOSERA DailyCat - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: DLKJOSKAS0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA DailyCat - száraz macskaeledel - 2 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 2 kg |
| Az állat speciális igényei | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Fő íz | Baromfi |
| Gluténmentes | Igen |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig légmentesen lezárt tartályban tárolja. |
| Zsírtartalom | 16% |
| Fehérjék | 33% |
| Nyersrost | 2,2% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.043 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749820 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 2 kg |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja. |
| Zsírtartalom: | 16% |
| Fehérjék: | 33% |
| Nyersrost: | 2,2% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

