Josera 9610 száraz macskaeledel felnőtt kacsával, burgonyával, baromfival 10 kg
Kód: AMABEZKAR4046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera 9610 száraz macskaeledel felnőtt kacsával, burgonyával, baromfival 10 kg| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Vitaminokat tartalmaz | B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze | Baromfi, Burgonya, Kacsa |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Haj és bőr, Bezoár elleni |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 10 kg |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 90 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,08% |
| Jódtartalom | 1,8 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 50 mg/kg |
| Nátrium | 0,4% |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Réztartalom | 18 mg/kg |
| Kalcium | 1,3% |
| Cinktartalom | 150 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 3889 kcal/kg, 16,3 MJ/kg |
| Káliumtartalom | 0,6% |
| B6-vitamin tartalom | 20 mg/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
| Nyersrost | 5,3% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 15 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 5 mg/kg |
| Durva hamu | 7,5% |
| Biotin tartalom | 1000 μg/kg |
| Foszfor | 1,2% |
| B12-vitamin tartalom | 100 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| Vastartalom | 170 mg/kg |
| Mangántartalom | 15 mg/kg |
| Fehérjék | 32% |
| Szeléntartalom | 0,23 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1500 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 18000 NE/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.05 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749042 |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Vitaminokat tartalmaz: | B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, B2-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze: | Baromfi, Burgonya, Kacsa |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Haj és bőr, Bezoár-ellenőrzés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 10 kg |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 90 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,08% |
| Jódtartalom: | 1,8 mg/kg |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 50 mg/kg |
| Nátrium: | 0,4% |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Réztartalom: | 18 mg/kg |
| Kalcium: | 1,3% |
| Cinktartalom: | 150 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 3889 kcal/kg, 16,3 MJ/kg |
| Káliumtartalom: | 0,6% |
| B6-vitamin tartalom: | 20 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 5,3% |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 15 mg/kg |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 5 mg/kg |
| Durva hamu: | 7,5% |
| Biotin tartalom: | 1000 μg/kg |
| Foszfor: | 1,2% |
| B12-vitamin tartalom: | 100 μg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| Vastartalom: | 170 mg/kg |
| Mangántartalom: | 15 mg/kg |
| Fehérjék: | 32% |
| Szeléntartalom: | 0,23 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1500 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 18000 NE/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

