Josera 4032254755005 száraz macskaeledel 2 kg Kitten Baromfi
Kód: DLZJOSKDK0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera 4032254755005 száraz macskaeledel 2 kg Kitten Baromfi| Takarmány íze | Baromfi |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Az állat kora | Junior |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok | Cica |
| Súly | 2 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Kategória | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, gabonamentes, ételérzékenység, bezoár kontroll |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| A-vitamin tartalom | 24000 NE/kg |
| Durva hamu | 7% |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
| Zsírtartalom | 22% |
| Fehérjék | 36% |
| Nyersrost | 2% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.035 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254755005 |
| Takarmány íze: | Baromfi |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Az állat kora: | Junior |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Súly: | 2 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, E-vitamin, D3-vitamin |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes, Ételtúlérzékenység, Bezoár-ellenőrzés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| A-vitamin tartalom: | 24000 NE/kg |
| Durva hamu: | 7% |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Fehérjék: | 36% |
| Nyersrost: | 2% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

