Integrální helma Kamikaze Tokyo Drift AKC208 velikost L
Kód: SIRKAKKAS0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Integrální helma Kamikaze Tokyo Drift AKC208 velikost L| Materiál | Plast ABS, pěna EPS |
| Velikost | L |
| Styl helmy | Full face |
| Ventilace | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy | 59 - 60 cm |
| Použitelnost | Elektrická koloběžka, motokros, karting, vytrvalostní jízda |
| Věk | Dospělý |
| Typ povrchu | Matný |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Odnímatelné vnitřní polštářky | Ano |
| Zbarvení | Vzorovaný |
| Baldachýn | Ano |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Typ spony | Mikrometrické zapínání |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 1.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5901421607296 |
| Materiál: | Plast ABS, pěna EPS |
| Velikost: | L |
| Styl helmy: | Full face |
| Ventilace: | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy: | 59 - 60 cm |
| Použitelnost: | Elektrická koloběžka, motokros, karting, vytrvalostní jízda |
| Věk: | Dospělý |
| Typ povrchu: | Matný |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Odnímatelné vnitřní polštářky: | Ano |
| Zbarvení: | Vzorovaný |
| Baldachýn: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Typ spony: | Mikrometrické zapínání |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

