Integrální helma Kamikaze Katana AKC206 velikost XL
Kód: SIRKAKKAS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Integrální helma Kamikaze Katana AKC206 velikost XL| Věk | Dospělý |
| Typ povrchu | Matný |
| Odnímatelné vnitřní polštářky | Ano |
| Materiál | Plast ABS, pěna EPS |
| Zbarvení | Vzorovaný |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Styl helmy | Full face |
| Velikost | XL |
| Ventilace | Ano |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Baldachýn | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy | 61 - 62 cm |
| Použitelnost | Elektrická koloběžka, motokros, karting, vytrvalostní jízda |
| Typ spony | Mikrometrické zapínání |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 1.28 kg |
| EAN vonalkód: | 5901421607272 |
| Věk: | Dospělý |
| Typ povrchu: | Matný |
| Odnímatelné vnitřní polštářky: | Ano |
| Materiál: | Plast ABS, pěna EPS |
| Zbarvení: | Vzorovaný |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Styl helmy: | Full face |
| Velikost: | XL |
| Ventilace: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Baldachýn: | Ano |
| Rozsah obvodů hlavy: | 61 - 62 cm |
| Použitelnost: | Elektrická koloběžka, motokros, karting, vytrvalostní jízda |
| Typ spony: | Mikrometrické zapínání |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

