INABA Ciao Bisque Creamy soup with tuna, chicken, beef and salmon Box - pamlsek pro kočky - 24x40g
Kód: DLKIBNKAM0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao Bisque Creamy soup with tuna, chicken, beef and salmon Box - pamlsek pro kočky - 24x40g| Veterinární klasifikace | Pochoutka |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ ošetření | Masitý, Ryby |
| Typ balení | Sáček |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Další funkce | Bez lepku, Úzkostlivý, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Bez obilovin |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | INABA Ciao Bisque |
| Bez sóji | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 24 x 40 g |
| Specifické potřeby zvířete | Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Odvodnění, Celkové zdraví |
| Varování | Po použití vždy uzavřete obal, abyste zachovali čerstvost., Výrobek je určen pouze ke krmení zvířat., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bílkoviny | 8% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Obsah tuku | 1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732323 |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| Kategória: | Macskák számára |
| A kezelés típusa: | Húsos, Hal |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Aggódó, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység, Allergia, Gabonamentes |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | INABA Ciao Bisque |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás, Gabonaintolerancia, Vízelvezetés, Általános egészségi állapot |
| Figyelmeztetés: | Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Fehérjék: | 8% |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Nedvességtartalom: | 86% |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Zsírtartalom: | 1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

