Huzaro Speed 9.1 TV-állvány
Kód: GAMHUZSTO0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Speed 9.1 TV-állvány| Maximális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 200, 75 x 75 mm, 300 x 200, 200 x 300 mm, 100 x 100, 400 x 200, 200 x 100 |
| Alapanyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Állítható magasság | Igen |
| Maximális teherbírás | 50 kg |
| Állítható lábak | Igen |
| Minimális képernyőméret | 139,7 cm (55") |
| Felület | Porbevonat |
| Mélység | 480 mm |
| Magasság | 1100 mm |
| Szélesség | 680 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 1 darab |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Egyszerű alkalmazás | Igen |
| Biztonságos használat | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tables and desks |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796014655 |
| Maximális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200, 75 x 75 mm, 300x200, 200 x 300 mm, 100 x 100, 400x200, 200 x 100 |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Szín: | Fekete |
| Állítható magasság: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 50 kg |
| Állítható lábak: | Igen |
| Minimális képernyőméret: | 139,7 cm (55") |
| Felület: | Porbevonat |
| Mélység: | 480 mm |
| Magasság: | 1100 mm |
| Szélesség: | 680 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Egyszerű alkalmazás: | Igen |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

