Huzaro FloorMat 7.0 székszőnyeg
Kód: GAMHUZFOA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro FloorMat 7.0 székszőnyeg| Könnyű tisztítás | Igen |
| Csúszásgátló gumi lábak | Igen |
| Anyag | Gumi |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 1200 mm |
| Vastagság | 5 mm |
| Mélység | 1200 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs - Accessories |
|---|---|
| Súly: | 2.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796017328 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Csúszásgátló gumi lábak: | Igen |
| Anyag: | Gumi |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 1200 mm |
| Vastagság: | 5 mm |
| Mélység: | 1200 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

