Huzaro Combat 2.7 gamer szék, fekete
Kód: GAMHUZFOT0130
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huzaro Combat 2.7 gamer szék, fekete| Háttámla színe | Fekete |
| Háttámla anyaga | Háló, Textil |
| Mechanizmus típusa | Döntés |
| Rezgés funkció | Nem |
| Ülés anyaga | Textil |
| Lift típusa | Gáz |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Keret anyaga | Acél |
| Terméktípus | Gamer szék |
| Ülés színe | Fekete |
| Kerekek száma | 5 kör/kör |
| Maximális felhasználó súlya | 120 kg |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Kerék anyaga | Poliuretán/gumi |
| Alapszín | Fekete |
| Ülés típusa | Puha ülés |
| Forgógörgők | Igen |
| Anyag | Hab, Háló, HÁLÓS háló, Nejlon, Sötétszürke |
| Háttámla típusa | Hálós háttámla |
| Hatósági jóváhagyások | SGS |
| Háttámla szélessége | 47,5 cm |
| Állítható fejtámla | Igen |
| Háttámla szélessége | 8,5 cm |
| Szélesség | 680 mm |
| Ülés szélessége | 51 cm |
| Fejtámla szélessége | 30 cm |
| Ülésmélység | 47 cm |
| Magasság (min.) | 113 cm |
| Magasság (max.) | 120 cm |
| Mennyiség (belső karton) | 1 darab |
| Felhasználói útmutató | Igen |
| Szék | Igen |
| Állítható ülés | Igen |
| Hátsó szellőzés | Igen |
| Kartámasz típusa | Kemény kartámasz |
| Csuklós | Igen |
| Állítható ülésmagasság | Igen |
| Fejtámla | Igen |
| Kartámasz | Igen |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol nyílt lángtól és magas hőmérséklettől., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést., Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gaming armchairs |
|---|---|
| Súly: | 14.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903796019872 |
| Háttámla színe: | Fekete |
| Háttámla anyaga: | Hálós munka, Textil |
| Mechanizmus típusa: | Döntés |
| Rezgés funkció: | Nem |
| Ülés anyaga: | Textil |
| Lift típusa: | Gáz |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Keret anyaga: | Acél |
| Terméktípus: | Gamer szék |
| Ülés színe: | Fekete |
| Kerekek száma: | 5 kör/kör |
| Maximális felhasználó súlya: | 120 kg |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Kerék anyaga: | Poliuretán/gumi |
| Alapszín: | Fekete |
| Ülés típusa: | Puha ülés |
| Forgógörgők: | Igen |
| Anyag: | Hab, Hálós munka, HÁLÓS hálós szövet, Nejlon, Sötét szürke |
| Háttámla típusa: | Hálós háttámla |
| Hatósági jóváhagyások: | SGS |
| Háttámla szélessége: | 8,5 cm |
| Állítható fejtámla: | Igen |
| Szélesség: | 680 mm |
| Ülés szélessége: | 51 cm |
| Fejtámla szélessége: | 30 cm |
| Ülésmélység: | 47 cm |
| Magasság (min.): | 113 cm |
| Magasság (max.): | 120 cm |
| Mennyiség (belső karton): | 1 darab |
| Felhasználói útmutató: | Igen |
| Szék: | Igen |
| Állítható ülés: | Igen |
| Hátsó szellőzés: | Igen |
| Kartámasz típusa: | Kemény kartámasz |
| Csuklós: | Igen |
| Állítható ülésmagasság: | Igen |
| Fejtámla: | Igen |
| Kartámasz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Nyílt lángtól és magas hőmérséklettől távol tartandó., Kerülje a hirtelen mozdulatokat ülés közben, hogy elkerülje az elesést., Ne használja a széket a rendeltetésének nem megfelelő módon. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

