HUFFY PRO THUNDER 16"-os kerékpár zöld 21104W
Kód: SREHFFROW0179
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kolo HUFFY PRO THUNDER 16" zelené 21104W| Minimální doporučený věk | 5 rok/roky |
| Barva | Zelená |
| Maximální doporučený věk | 7 rok/roky |
| Typ kol | Gumové nafukovací |
| Brzdový systém | Přední a zadní třmenová brzda, Ruční brzda |
| Minimální výška dítěte | 110 cm |
| Boční kolečka | Ano |
| Blatníky | Ano |
| Cílová skupina | Children |
| Maximální hmotnost uživatele | 27 kg |
| Ovládání rozestupu | Ano |
| Typ pohlaví | Jakékoliv pohlaví |
| Maximální výška dítěte | 135 cm |
| Počet koleček | 4 kolo/kola |
| Materiál rámu | Ocel |
| Počet rychlostí | 1 |
| Neklouzavá rukojeť | Ano |
| Materiál kolečka | Hliník |
| Sestavený | Ano |
| Včetně krytky na řetěz | Ano |
| Krycí kryt volantu | Áno |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Rozměr kola | 40,6 cm (16") |
| Varování | Vždy používejte ochrannou helmu., Nevhodné pro děti mladší 3 let z důvodu malých částí., Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 13.9 kg |
| EAN vonalkód: | 324472110464 |
| Ajánlott minimális életkor: | 5 év(ek) |
| Szín: | Zöld |
| Ajánlott maximális életkor: | 7 év(ek) |
| Kerék típusa: | Felfújható gumi |
| Fékrendszer: | Első és hátsó féknyereg, Kézifék |
| Minimális gyermekmagasság: | 110 cm |
| Oldalsó kerekek: | Igen |
| Sárvédők: | Igen |
| Célcsoport: | |
| Maximális felhasználó súlya: | 27 kg |
| Hangmagasság-szabályozás: | Igen |
| Nem típusa: | Bármely nem |
| Maximális gyermekmagasság: | 135 cm |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Keret anyaga: | Acél |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Kerék anyaga: | Alumínium |
| Összeszerelt: | Igen |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Kormánykerék borítás: | Igen |
| Súly: | 9,6 kg |
| Kerékméret: | 40,6 cm (16") |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

