HUFFY Minecraft - gyerek sisak
Kód: SIRHFFKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Minecraft - gyerek sisak| Fő termék színe | Zöld |
| Sisakvédők | Nem |
| Tevékenység | Városi kerékpározás |
| Nem típusa | Barát |
| Felület típusa | Homályos |
| Építési típus | Kemény váz |
| Kor | Gyermekek |
| Szellőzés | Igen |
| Színezés | Mintás |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Baldachin | Igen |
| Súly | 220 g |
| Gyerek sisak mérete | M 53-58 cm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| Súly: | 0.29 kg |
| EAN vonalkód: | 0324470128102 |
| Fő termék színe: | Zöld |
| Sisakvédők: | Nem |
| Tevékenység: | Városi kerékpározás |
| Nem típusa: | Barát |
| Felület típusa: | Homályos |
| Építési típus: | Kemény váz |
| Kor: | Gyermekek |
| Szellőzés: | Igen |
| Színezés: | Mintás |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Baldachin: | Igen |
| Súly: | 220 g |
| Gyerek sisak mérete: | M 53-58 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

