Huffy Literide Alu 20” kerékpár rózsaszín-lila (23015W)
Kód: SREHFFROW0199
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy Literide Alu 20” kerékpár rózsaszín-lila (23015W)| Minimális gyermekmagasság | 120 cm |
| Sárvédők | Nem |
| Láncvédő | Igen |
| Sebességfokozat száma | 7 |
| Nem típusa | Lány |
| Szín | Rózsaszín, Lila |
| Minimum életkor | 7+ év |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Állítható ülés | Igen |
| Fékrendszer | Kézifék |
| Kerék típusa | Felfújható kerekek |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Keret anyaga | Acél |
| Súly | 9,73 kg |
| Kerékméret | 20" |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. Használat előtt olvassa el a használati útmutatót. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 14.1 kg |
| EAN vonalkód: | 324472301534 |
| Minimális gyermekmagasság: | 120 cm |
| Sárvédők: | Nem |
| Láncvédő: | Igen |
| Sebességfokozat száma: | 7 |
| Nem típusa: | Lány |
| Szín: | Rózsaszín, Lila |
| Minimum életkor: | 7+ év |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Állítható ülés: | Igen |
| Fékrendszer: | Kézifék |
| Kerék típusa: | Felfújható kerekek |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Keret anyaga: | Acél |
| Súly: | 9,73 kg |
| Kerékméret: | 20" |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

