HP ProStudio 4 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225T 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Érintőképernyős All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Fekete
Kód: KOMHP-ALL0381
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProStudio 4 G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225T 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px Dotykový displej All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Černá| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 20 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Takt procesoru | 1,9 GHz |
| Model procesoru | 225T |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vláken procesoru | 10 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000, 100, 10 |
| Typ antény | 2x2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Ano |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Výkon adaptéru | 280 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Barva | Černá |
| Zvukový čip | Realtek ALC3252 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| RMS výkon | 4 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Hloubka balení | 195 mm |
| Výška balení | 480 mm |
| Hmotnost včetně balení | 14 kg |
| Šířka balení | 750 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 539,6 mm |
| Hmotnost | 6,3 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,3 kg |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Typ skříně | Vše v jednom |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,5 cm |
| Integrovaný displej | Ano |
| Záruka výrobce | Roční (1/1/1) omezená záruka zahrnuje roční záruku na díly, práci a opravy v místě instalace. Podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Platí určitá omezení a výjimky. |
| Podpůrná služba je součástí | 3letá vzdálená podpora notebooků HP se servisem. Podmínky naleznete na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Předinstalovaný software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 1.4/2.1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Přenosová rychlost dat paměti | 5600 MT/s |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 2 |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Čipset základní desky | Intel Q870 |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90% |
| Barevný gamut | 72% |
| Barevný prostor | NTSC |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Infračervená kamera | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Obsahuje myš | Ano |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Konektivita myši | Kabel |
| Model vstupního zařízení | HP 125 Wired Mouse |
| Kód UNSPSC | 43211507 |
| Technologie Intel® Turbo Boost | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP umělá inteligence | AI PC |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Firemní |
| HP Support Assistant | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | EPEAT, ENERGY STAR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Možnost recyklace v programu HP Planet Partners; Kompatibilní s příslušenstvím pro přístupnost; Obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů |
| Výkon NPU až | 13 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 12.56 kg |
| EAN vonalkód: | 199485602684 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Processzor órajelsebessége: | 1,9 GHz |
| Processzor modell: | 225T |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzorszálak száma: | 10 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000, 100, 10 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| NVMe: | Igen |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 280 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Szín: | Fekete |
| Hangchip: | Realtek ALC3252 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Csomagolási mélység: | 195 mm |
| Csomag magassága: | 480 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14 kg |
| Csomag szélessége: | 750 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 539,6 mm |
| Súly: | 6,3 kg |
| Súly (állvánnyal): | 6,3 kg |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Szekrény típusa: | Minden egyben |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Integrált kijelző: | Igen |
| Gyártói garancia: | Az egyéves (1/1/1) korlátozott jótállás egy évnyi alkatrész-, munkadíj- és helyszíni javítást foglal magában. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4/2.1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Memóriahely típusa: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q870 |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 90% |
| Színskála: | 72% |
| Színtér: | NTSC |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Integrált kamera: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | EPEAT, ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

