HP ProOne 240 G10 Intel® Core™ i3 i3-N300 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px All-in-One PC 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá
Kód: KOMHP-ALL0344
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProOne 240 G10 Intel® Core™ i3 i3-N300 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 px All-in-One PC 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Šedá| Takt procesoru při přetaktování | 3,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i3-N300 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i3 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Typ antény | 2x2 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Barva | Šedá |
| Zvukový čip | Realtek ALC3274 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Šířka (s podstavcem) | 540,6 mm |
| Hmotnost | 5,37 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,37 kg |
| Šířka balení | 641 mm |
| Hloubka balení | 277 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,5 kg |
| Výška balení | 525 mm |
| Výška (s podstavcem) | 419 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Integrovaný displej | Ano |
| Typ klávesnice | USB |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,5 cm |
| Technologie rámečku displeje | Micro-Edge |
| Typ skříně | Vše v jednom |
| Záruka výrobce | Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje jeden rok záruky na díly, práci a opravu na místě. Podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. |
| Předinstalovaný software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Celkový počet SATA konektorů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Rozvržení paměti | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Tržní kategorie | Všední |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Barevný prostor | NTSC |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Barevný gamut | 72% |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| HP JumpStart | Ano |
| HP segment | Firemní |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| HP Support Assistant | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | All-in-one computers |
|---|---|
| Súly: | 9.03 kg |
| EAN vonalkód: | 197961567281 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3,8 GHz |
| Processzor gyorsítótára: | 6 MB |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i3 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín: | Szürke |
| Hangchip: | Realtek ALC3274 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,6 mm |
| Súly: | 5,37 kg |
| Súly (állvánnyal): | 5,37 kg |
| Csomag szélessége: | 641 mm |
| Csomagolási mélység: | 277 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,5 kg |
| Csomag magassága: | 525 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 419 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Integrált kijelző: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Szekrény típusa: | Minden egyben |
| Gyártói garancia: | |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| SATA csatlakozók száma összesen: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum: | DIMM/SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Terméktípus: | Mindent az egyben PC |
| Piaci kategória: | Mindennapi |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Színtér: | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Színskála: | 72% |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Integrált kamera: | Igen |
| Összes megapixel: | 5MP |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| HP JumpStart: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

