HILL'S Thyroid Care y/d - száraz macskaeledel - 3 kg
Kód: VETHLSKSK0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Thyroid Care y/d - száraz macskaeledel - 3 kg| Súly | 3 kg |
| Az állat speciális igényei | Pajzsmirigy-túlműködés |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Időseknek |
| Kategória | Macskák számára |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus | Macska |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Takarmány íze | Hús |
| Cukormentes | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Egészségügyi hatások | A pajzsmirigy-diszfunkció tüneteinek enyhítése |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt edényben tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Zsírtartalom | 22% |
| Durva hamu | 6,1% |
| Fehérjék | 33,5% |
| Nyersrost | 0,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.055 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042503 |
| Súly: | 3 kg |
| Az állat speciális igényei: | Pajzsmirigy-túlműködés |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Időseknek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Állattípus: | Macska |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Takarmány íze: | Hús |
| Cukormentes: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Egészségügyi hatások: | A pajzsmirigy-diszfunkció tüneteinek enyhítése |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket. |
| Zsírtartalom: | 22% |
| Durva hamu: | 6,1% |
| Fehérjék: | 33,5% |
| Nyersrost: | 0,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

