HILL'S Thyroid Care y/d – száraz macskaeledel – 1,5 kg
Kód: AMABEZKAR3491
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Thyroid Care y/d – száraz macskaeledel – 1,5 kg| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | Pajzsmirigy-túlműködés |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Egészségügyi hatások | A pajzsmirigy-diszfunkció tüneteinek enyhítése |
| Takarmány íze | Tojás |
| Állattípus | Macska |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Gluténmentes | Nem |
| Kategória | Macskák számára |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Egyéb jellemzők | Időseknek |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Csirke |
| Szójamentes | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék | 35,5% |
| Foszfor | 0,67% |
| Nyersrost | 1,1% |
| Nátrium | 0,25% |
| Kalcium | 0,83% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Zsírtartalom | 23,5% |
| Omega-6 zsírsavak | 3,77% |
| Káliumtartalom | 0,9% |
| Omega-3 zsírsavak | 1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.538 kg |
| EAN vonalkód: | 052742168005 |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | Pajzsmirigy-túlműködés |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Egészségügyi hatások: | A pajzsmirigy-diszfunkció tüneteinek enyhítése |
| Takarmány íze: | Tojás |
| Állattípus: | Macska |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Kategória: | Macskák számára |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Időseknek |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Csirke |
| Szójamentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék: | 35,5% |
| Foszfor: | 0,67% |
| Nyersrost: | 1,1% |
| Nátrium: | 0,25% |
| Kalcium: | 0,83% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Zsírtartalom: | 23,5% |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,77% |
| Káliumtartalom: | 0,9% |
| Omega-3 zsírsavak: | 1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

