HILL'S PRESCRIPTION DIET Multi-Benefit Feline w/d Száraz macskaeledel csirkével 3 kg
Kód: DLZHLSKSK0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Multi-Benefit Feline w/d Száraz macskaeledel csirkével 3 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 3 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Takarmány íze | Csirke |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek, Idősek |
| Az állat speciális igényei | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, megfelelő emésztést, éhségszabályozást, cukorbetegséget |
| Szójamentes | Igen |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Cukorbetegség, emésztés támogatása |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állattípus | Macska |
| Egészségügyi hatások | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Csirke |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 5,9% |
| Cinktartalom | 123 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 500 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz | A-vitamin, L-karnitin, D-vitamin, Omega-6, Béta-karotin, Omega-3 |
| Nyersrost | 8,2% |
| Káliumtartalom | 0,77% |
| Nátrium | 0,29% |
| D3-vitamin tartalom | 467 NE/kg |
| Jódtartalom | 0,9 mg/kg |
| Vastartalom | 59,4 mg/kg |
| Mangántartalom | 6,1 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,1 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,07% |
| Fehérjék | 37,1% |
| C-vitamin tartalom | 85 mg/kg |
| Réztartalom | 5,9 mg/kg |
| Kalcium | 0,98% |
| A-vitamin tartalom | 4959 NE/kg |
| Foszfor | 0,79% |
| Zsírtartalom | 8,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 052742042251 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 3 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek, Idősebb |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés, Éhségszabályozás, Cukorbetegség |
| Szójamentes: | Igen |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Cukorbetegség, Emésztés támogatása |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Az egészséges testsúly fenntartása, az emésztés és az általános egészség javítása. |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Csirke |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 5,9% |
| Cinktartalom: | 123 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 500 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | A-vitamin, L-karnitin, D-vitamin, Omega-6, Béta-karotin, Omega-3 |
| Nyersrost: | 8,2% |
| Káliumtartalom: | 0,77% |
| Nátrium: | 0,29% |
| D3-vitamin tartalom: | 467 NE/kg |
| Jódtartalom: | 0,9 mg/kg |
| Vastartalom: | 59,4 mg/kg |
| Mangántartalom: | 6,1 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,1 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,07% |
| Fehérjék: | 37,1% |
| C-vitamin tartalom: | 85 mg/kg |
| Réztartalom: | 5,9 mg/kg |
| Kalcium: | 0,98% |
| A-vitamin tartalom: | 4959 NE/kg |
| Foszfor: | 0,79% |
| Zsírtartalom: | 8,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

