HILL'S Prescription Diet Liver Care - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: DLKHLSKAS0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S Prescription Diet Liver Care - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Fő íz | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Egyéb jellemzők | Beteg máj |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Májbetegség |
| Szójamentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Gluténmentes | Nem |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu | 5,3% |
| Fehérjék | 29,6% |
| Zsírtartalom | 21% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.526 kg |
| EAN vonalkód: | 052742059594 |
| Fő íz: | Baromfi |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Beteg máj |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Májbetegség |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Durva hamu: | 5,3% |
| Fehérjék: | 29,6% |
| Zsírtartalom: | 21% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

