HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline t/d Száraz macskaeledel Csirkével 1,5 kg
Kód: DLZHLSKMK0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline t/d Száraz macskaeledel Csirkével 1,5 kg| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Fő íz | Csirke |
| Fajtaméret | Minden fajtának és méretnek (2 - 80 kg) alkalmas |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Fogászati, Általános egészség |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat speciális igényei | A fogkőképződés és annak újraképződésének megelőzése |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Macska |
| Egészségügyi hatások | Általános egészség, fogkőkontroll |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Takarmány íze | Csirke |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Terméktípus | Száraz ételek |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Fehérjék | 34,7% |
| Foszfor | 0,77% |
| Kalcium | 0,95% |
| Nyersrost | 7,9% |
| Káliumtartalom | 0,79% |
| Omega-6 zsírsavak | 3,25% |
| Nátrium | 0,38% |
| Zsírtartalom | 16,3% |
| Omega-3 zsírsavak | 0,27% |
| Magnéziumtartalom | 0,072% |
| Taurin tartalom | 0,2 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.535 kg |
| EAN vonalkód: | 052742868806 |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Csirke |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Fogászati, Általános egészségi állapot |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Az állat speciális igényei: | A fogkőképződés és annak újraképződésének megelőzése |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 1,5 kg |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészség, fogkő-szabályozás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Terméktípus: | Száraz ételek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Fehérjék: | 34,7% |
| Foszfor: | 0,77% |
| Kalcium: | 0,95% |
| Nyersrost: | 7,9% |
| Káliumtartalom: | 0,79% |
| Omega-6 zsírsavak: | 3,25% |
| Nátrium: | 0,38% |
| Zsírtartalom: | 16,3% |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,27% |
| Magnéziumtartalom: | 0,072% |
| Taurin tartalom: | 0,2 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

