HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Száraz macskaeledel Kacsa, Borsó 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSK0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Száraz macskaeledel Kacsa, Borsó 1,5 kg| Az állat speciális igényei | Allergiás |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Gyulladásos bőrbetegségek enyhítésére |
| Fő íz | Kacsa |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Állattípus | Macska |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Borsó, kacsa |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen, Nincs elérhető adat |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Allergia |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Terméktípus | Száraz étel |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Fehérjék | 36% |
| Durva hamu | 6,7% |
| Zsírtartalom | 19,4% |
| Nyersrost | 1,3% |
| Gluténmentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes | Nincsenek adatok |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.525 kg |
| EAN vonalkód: | 052742027180 |
| Az állat speciális igényei: | Allergiás |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Gyulladásos bőrbetegségek enyhítésére |
| Fő íz: | Kacsa |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Állattípus: | Macska |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Borsó, Kacsa |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen, Nincsenek elérhető adatok |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Allergia |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Minden fajtának alkalmas |
| Terméktípus: | Száraz ételek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Nincsenek elérhető adatok |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Fehérjék: | 36% |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Zsírtartalom: | 19,4% |
| Nyersrost: | 1,3% |
| Gluténmentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Laktózmentes: | Nincsenek adatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

