HILL'S PD K/D Kidney + Mobility csirke - száraz macskaeledel - 3 kg
Kód: DLKHLSKAS0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PD K/D Kidney + Mobility csirke - száraz macskaeledel - 3 kg| Fő íz | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei | Egészséges vesék, elégtelen vesefunkció |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Nem |
| Súly | 3 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Egyéb jellemzők | Ízületi támogatás, Veseelégtelenség |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet. Gyermekektől elzárva tartandó. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 4,9% |
| Nyersrost | 2% |
| Fehérjék | 28,6% |
| Zsírtartalom | 21,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 3.04 kg |
| EAN vonalkód: | 052742044767 |
| Fő íz: | Csirke |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Az állat speciális igényei: | Egészséges vesék, Elégtelen vesefunkció |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Nem |
| Súly: | 3 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Egyéb jellemzők: | Ízületi támogatás, Veseelégtelenség |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 4,9% |
| Nyersrost: | 2% |
| Fehérjék: | 28,6% |
| Zsírtartalom: | 21,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

