HECO VICTA ELITE 202 reproduktor BÍLÁ (2 BALENÍ)
Kód: GKSHCOGLO0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HECO VICTA ELITE 202 reproduktor BÍLÁ (2 BALENÍ)| Výkon PMPO | 120 W |
| Frekvenční rozsah | 35 - 40000 Hz |
| Citlivost | 89 dB |
| Impedance | 8 ohm |
| RMS výkon | 65 W |
| Hloubka | 225 mm |
| Výška | 292 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Ekvalizér | Ne |
| Uvazovací sloupek | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Jednotka sady reproduktorů |
| Bass reflex | Ano |
| Základní materiál | MDF |
| Doporučený výkon zesilovače (min) | 20 W |
| Doporučený výkon zesilovače (max) | 120 W |
| Počet ovladačů hlavních reproduktorů | 1 |
| Počet mechanik | 2 |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 1 |
| Hlavní reproduktor | Ano |
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový, Podlaha |
| Průměr středobasového reproduktoru | 12 cm |
| Skříň reproduktoru | Odraz |
| Typ reproduktoru | 2-way |
| Výškový reproduktor | Ano |
| Průměr výškového reproduktoru | 2,5 cm |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Typ magnetu | Ferit |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers and speaker sets |
|---|---|
| Súly: | 9.68 kg |
| EAN vonalkód: | 4029678458018 |
| PMPO teljesítmény: | 120 W |
| Frekvenciatartomány: | 35–40000 Hz |
| Érzékenység: | 89 dB |
| Impedancia: | 8 ohm |
| RMS teljesítmény: | 65 W |
| Mélység: | 225 mm |
| Magasság: | 292 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Kiegyenlítő: | Nem |
| Kikötőoszlop: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Hangszórókészlet |
| Basszusreflex: | Igen |
| Alapanyag: | MDF |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (min.): | 20 W |
| Ajánlott erősítő teljesítmény (max.): | 120 W |
| Fő hangszóró-meghajtók száma: | 1 |
| Szerelők száma: | 2 |
| Magassugárzó meghajtók száma: | 1 |
| Fő hangszóró: | Igen |
| Hangszóró elhelyezése: | Asztal/polc, Emelet |
| Középsugárzó átmérője: | 12 cm |
| Hangszóró láda: | Visszaverődés |
| Hangszóró típusa: | 2-irányú |
| Magassugárzó: | Igen |
| Magassugárzó átmérője: | 2,5 cm |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Mágnes típusa: | Ferrit |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

