Headrush FRFR-108 MK2 - gitároszlop
Kód: NGLHDRKOL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Headrush FRFR-108 MK2 - gitároszlop| Terméktípus | Gitár oszlop |
| Magassugárzó átmérője | 3,5 cm |
| Szín | Fekete |
| Mélysugárzó hangtekercs átmérője | 5 cm (2,0") |
| Kiegyenlítő állíthatósága | Igen |
| Középsugárzó átmérője | 20,3 cm (8") |
| Fejhallgató frekvenciája | 62–20000 Hz |
| Maximális hangnyomásszint | 129 dB |
| Áramfogyasztás | 1100 W |
| Teljes kimeneti teljesítmény | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 120/220 - 240 V |
| Súly | 9,5 kg |
| Szélesség | 436 mm |
| Magasság | 256 mm |
| Mélység | 245 mm |
| Bluetooth hatótávolság | 30,5 méter |
| XLR kimenet | 1 |
| Kimeneti teljesítmény | 1 |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth profilok | A2DP, AVRCP |
| XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) kombinált bemenetek | 2 |
| Bluetooth | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Columns |
|---|---|
| Súly: | 11.6 kg |
| EAN vonalkód: | 694318026199 |
| Terméktípus: | Gitár oszlop |
| Magassugárzó átmérője: | 3,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Mélysugárzó hangtekercs átmérője: | 5 cm (2,0") |
| Kiegyenlítő állíthatósága: | Igen |
| Középsugárzó átmérője: | 20,3 cm (8") |
| Fejhallgató frekvenciája: | 62–20000 Hz |
| Maximális hangnyomásszint: | 129 dB |
| Áramfogyasztás: | 1100 W |
| Teljes kimeneti teljesítmény: | 2000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 120/220 - 240 V |
| Súly: | 9,5 kg |
| Szélesség: | 436 mm |
| Magasság: | 256 mm |
| Mélység: | 245 mm |
| Bluetooth hatótávolság: | 30,5 méter |
| XLR kimenet: | 1 |
| Kimeneti teljesítmény: | 1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth profilok: | A2DP, AVRCP |
| XLR/TRS 1/4" (6,35 mm) kombinált bemenetek: | 2 |
| Bluetooth: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

