Havit TW906 Pro - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete
Kód: AKGHAVSBL0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit TW906 Pro - TWS vezeték nélküli fejhallgató, fekete| A jobb fülhallgató súlya | 3,7 g |
| A bal fülhallgató súlya | 3,7 g |
| Tok súlya | 33 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma) | 48,2 × 49,5 × 27 mm |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Sütővezérlés típusa | Érintés |
| Fejhallgató típusa | Sztereó, fülbe helyezhető |
| Terméktípus | Mikrofonos fejhallgató |
| Viselési stílus | Fejhallgatók |
| Szín | Fekete |
| Ajánlott felhasználás | Hívások/zene |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 30mAh |
| Tok töltési ideje | 2 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok) | 300mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel) | 4 óra |
| Akkumulátor töltési ideje | 1,5 óra |
| Beszélgetési idő | 4 óra |
| Akkumulátoros működés | Igen |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása | 30mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 5 óra |
| A csomag tartalma | Fejhallgató, Töltőtok |
| Figyelmeztetés | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Aktív zajszűrés | Igen |
| Érzékelő átmérője | 10 mm |
| Fejhallgató frekvenciája | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége | 111,2 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bluetooth headsets |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119080693 |
| A jobb fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| A bal fülhallgató súlya: | 3,7 g |
| Tok súlya: | 33 gramm |
| Töltőtok méretei (Sz x M x Ma): | 48,2 × 49,5 × 27 mm |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Sütővezérlés típusa: | Érintés |
| Fejhallgató típusa: | Térhatású, A fülekben |
| Terméktípus: | Mikrofonos fejhallgató |
| Viselési stílus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Hívások/zene |
| Bal fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 30mAh |
| Tok töltési ideje: | 2 óra |
| Akkumulátor kapacitása (töltőtok): | 300mAh |
| Folyamatos hanglejátszási idő (ANC-vel): | 4 óra |
| Akkumulátor töltési ideje: | 1,5 óra |
| Beszélgetési idő: | 4 óra |
| Akkumulátoros működés: | Igen |
| Jobb fülhallgató akkumulátorának kapacitása: | 30mAh |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 5 óra |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Töltőtok |
| Figyelmeztetés: | Ne használja hő- vagy lángforrások közelében. |
| Aktív zajszűrés: | Igen |
| Érzékelő átmérője: | 10 mm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 111,2 dB |
| Beépített mikrofon: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

